Çfarë mendimi ka Fero për Noizyn dhe S4MM? (VIDEO)

By

I ftuar së fundmi në NIN, Fero erdhi për të na zbuluar shumë nga jeta e tij.

Nisur që nga karriera muzikore dhe ajo personale e deri tek raportet me kolegët e industrisë, ai flet pa filtra.

Çfarë ka për të thënë për dy reperët, Noizy dhe S4MM? Ndiqni në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm