Çfarë lidhje ka vajza me të cilën The Weeknd ishte në hotel, me Bella Hadid?

By

The Weeknd është parë me ish-shoqen e ish të dashurës së tij Bella Hadid, Simi Khadra, në Los Angeles.

Nuk është hera e parë që këngëtari lidhet me Simi, pasi thashethemet qarkulluan fillimisht prillin e kaluar se ata kishin nisur një romancë.

Megjithatë, të mërkurën mbrëma, dyshja u panë edhe një herë bashkë në Sunset Tower në West Hollywood.

Bella, 25, thuhet se nuk i ka ndjekur të dy The Weeknd dhe Simi vitin e kaluar, pas raportimeve fillestare se ata ishin në lidhje, megjithëse ata nuk janë fotografuar së bashku deri më tani.

The Weeknd bëri çmos për t’u dukur i zënë teksa doli me shpejtësi nga hoteli, ndërsa Simi e ndoqi nga afër, shkruan DailyMail.

New romance? The pair sent tongues wagging once again on Wednesday evening, as they were seen leaving the swanky Sunset Tower hotel together in West Hollywood after a dinner date

Artikuj të ngjashëm