Çfarë kuptimi ka titulli i këngës së re të Besës?!

By

Besa Kokëdhima javën e kaluar solli duetin me artistin grek Illeeoo.

Një projekt veror që u duartrokit nga publiku i Besës.

Por, kuriozë ishim mbi titullin e projektit.

Çfarë do të thotë “Don”?!

E shpjegimin e saj e ka treguar Besa duke shpjeguar se vjen nga gjuha latine dhe ka kuptimin “Dominues”./Prive.al

Artikuj të ngjashëm