Çfarë kanë të përbashkët Justin Bieber dhe Elvana Gjata?

By

Justin Bieber po punon për muzikë të re!

Këngëtari 24-vjeçar është parë duke shkuar në studio me producentin Poo Bear, diku në Hollywood.

Dyshja së fundi kanë bashkëpunuar për “Hard 2 Face Reality” një këngë që bënë pjesë në albumin e ri të Poo Bear, Bearthday, në të cilin ka duet edhe me Elvana Gjatën.

Në të njëjtën ditë, Justin përdori Instagramin për të ndarë një mesazh rreth famës dhe stilit të jetesës së tyre.

Artikuj të ngjashëm