Çfarë ka të re tek Mimoza Shkodra? (VIDEO)

By

Pas bashkëpunimit të suksesshëm me Skerdin në këngën “T’lutem” dhe së fundmi me projektin “Fol fol” për festat e fundvitit, Mimoza Shkodra ka një surprizë për fansat e saj.

Siç merr vesh Prive, këngëtarja ka punuar në heshtje për projekte të reja dhe më së shumti për një baladë e ngjashme me hitin “Ndarja” e cila do të lansohet së shpejti.

Me kë ka punuar ajo dhe çfarë do të përmbajë videoklipi, e kuptoni në videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm