Çfarë ka të re tek Butrint Imeri?

By

Ka kohë pa dëgjuar nga Butrint Imeri.

Por, këngëtari pak minuta më parë dha një lajm të ri për të gjithë adhuruesit e tij të muzikës.

Ai postoi një fotografi me një ndryshim në pamje nën të cilën shkroi: “Diçka ka t’re”, dhe sigurisht kjo ka të bëjë me muzikën e tij.

Megjithatë, artisti nuk dha detaje dhe ajo çka na mbetet neve është të presim…/Prive.al

View this post on Instagram

diçka ka t're 🙂

A post shared by BUTRINT IMERI (@butrint_official) on

Artikuj të ngjashëm