Çfarë ka të re tek Adelina Ismaili? (VIDEO)

By

Diva e muzikës shqiptare, Adelina Ismaili, u rikthye në një intervistë për Prive ku tregoi shumë gjëra.

Artistja foli për Eurosong dhe tregoi çfarë ka të re tek ajo.

Të gjitha dhe më shumë mund t’i kuptoni në videon më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm