Çfarë ka harruar të bëjë Bleona Qereti? (VIDEO)

By

Këngëtarja shqiptare e cila jeton në Amerikë, Bleona Qereti ishte protagonistja e rubrikës më të re të emisionit Prive.

Artistja ishte në ‘përfundoje fjalinë’.

Bleona i përfundojë fjalitë në mënyrë shumë interesante por ajo që mori më shumë vëmendje ishte se çfarë ka harruar të bëjë?

Mes tjera, këngëtarja tregon se çfarë do të bënte në një dhomë me Trump, Putin dhe Kim Jong-Un.

Detajet ua sjell videoja e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm