Çfarë i mbeti peng Haxhi Krasniqit? (VIDEO)

By

Boksieri i njohur shqiptar, Haxhi Krasniqi, iu është përgjigjur pyetjeve provokative të emisionit Prive, të shtunën që sapo kaloi.

Ai tregoi pa kë nuk e paramendon 24 orëshin, a ka menduar të shkruajë libër autobiografik, a është penduar që është bërë boksier dhe të tjera.

Përveç kësaj, Krasniqi pati një përgjigje interesante në pyetjen për statusin e tij.

Të gjitha i kuptoni në videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm