Çfarë ha Kylie Jenner brenda një dite? (VIDEO)

By

Në një episod të Food Diary, Kylie Jenner zbulon se çfarë saktësisht han brenda një dite.

Jenner e fillon ditën e saj me një dozë të shëndetshme të supave të eshtrave, të përzier me livando dhe limon, ose një filxhan me lëng të freskët selino. Për të gjitha nevojat e saj për kafeinën e mëngjesit të hershëm, ajo shkon me një latte të ngrirë të vaniljes me qumësht tërshërë. “Këtë pëlqej unë”, thotë ajo.

Themeluesja e Kylie Cosmetics gjithashtu shprehet se zakonisht ha mëngjesin e saj me vajzën e saj, Stormi Webster, me dy-vjeçaren duke goditur çdo nivel të piramidës së ushqimit, ndërsa ajo preferon boronica dhe proshutë.

Burimi: Harper’s Bazaar

Artikuj të ngjashëm