Çfarë gjinie e do Teuta fëmiun e dytë e Adonisi fëmiun e parë ?!

By

Shtatzënia e Teutës që prej momentit kur u bë publike, vazhdon të jetë tema ndër kryesoret në mediat rozë.

Pasi tash lajmi u bë publik, ‘faza’ tjetër që përbën interes është ajo e gjinisë.

Në intervistën për Prive, Teuta deklaroi se ajo dhe vajza Tara duan vajzë kurse Adonisi, si një mashkull tipik shqiptar do djalë.

Në bazë të instiktit të nënës, Teuta u shpreh sigurt se foshnja që mban në bark është djalë.

Ndryshe nga çifte të shumta që preferojnë që gjininë mos ta kuptojnë deri në momentin e lindjes, Teuta dhe Adonisi këtë do e mësojnë brenda pak javësh. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm