Çfarë gjeti atraktive Armina tek Xeni? (VIDEO)

By

Blogerja e njohur shqiptare Armina Mevlani, ishte pjesë e intervistës “25 pyetje me Prive”, dhe i dha përgjigjet e saja interesante në pyetjet e Vlorijan Halilit.

Mevlani madje u pyet se çfarë e tërheq tek një burrë, ndërsa ajo dha dy tipare të cilat sigurisht do i ketë gjetur edhe tek i fejuari i saj Shkëlzen Berisha.

“Inteligjencën dhe të qenit romantik”, u përgjigj Armina.

Ndërsa mosmarrëveshjet më të mëdha me Xenin i ka sa i përket vallëzimit, Armina ka shumë qejf të kërcejë ndërsa Xeni jo.

Në linkun më poshtë mund ta ndiqni të plotë intervistën:

Artikuj të ngjashëm