Çfarë fshihet pas pauzës disa vjeçare të Shqipe Abazit?

By

Shqipe Abazi është rikthyer në një intervistë për Prive, përmes së cilës ka rrëfyer shumë gjëra të pathëna.

Këngëtarja e muzikës popullore ka treguar pse ka pauzuar për një kohë të gjatë.

Ajo po ashtu po punon në një projekt të ri që pritet të lansohet së shpejti.

Para një jave ajo publikoi një projekt që i shkon përshtat stilit të saj muzikor, që titullohet “Unë jam ajo”.

Pse pauzoi me vite tëra, me cka mirrej dhe cfarë planesh ka për të ardhmen, zbulojini në videon e mëposhtme. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm