Çfarë fshihej poshtë maskës së Kim Kardashian?

By

Kim Kardashian më në fund ç’maskoi veten për festën pas Met Gala, pas pamjes së Balenciaga-s që mbante veshur të hënën në mbrëmje.

40-vjeçarja u fotografua duke lënë Hotelin Ritz Carlton pranë Central Park në rrugën e saj drejt ngjarjes së organizuar nga Justin Bieber në një veshje tjetër të zezë nga Balenciaga, sipas Vogue.

Kim Kardashian at the Met Gala 2021 (left) and on her way to the after-party (right).

Veshja në dukje e frymëzuar nga Catwoman, e përbërë nga materiali i zi i ngushtë, i mbështjellë rreth këpucëve, krahëve dhe belit të saj. Ajo erdhi gjithashtu me bisht të gjatë, që zvarritej pas saj ndërsa ajo ecte.

Krahasuar me veshjen e saj të tapetit të kuq Met Gala, pamja e saj pas festës ishte pak më pak e fshehtë. Zgjedhja për të kombinuar veshjen me një palë syze dielli këndore të zeza, fytyra e saj ishte pjesërisht e dukshme ndërsa ajo po shkonte drejt festës në New York. /Prive.al

Kim Kardashian is seen in Midtown on September 13, 2021 in New York City.

Artikuj të ngjashëm