Çfarë e bëri të qajë Hanën, gruan e Labit? (FOTO)

By

Labinot Tahiri ka postuar fotografi të gruas së tij Hanës, duke qarë.

Artisti tregoi se lotët rodhën për shkak se një fëmijë u detyrua t’i shkurtonte flokët pasi do të merrte kemioterapi.

Labi dhe Hana ishin në Turqi për Arlindën, vajzën për të cilën këngëtari ka kërkuar para për shërimin e saj.

‘Jo çdo herë e kemi jetën veq ambël, ka më rend e më rëndê kur perjetojmë padrejtesi!!!

Sot, Ishte një moment gëzimi, por, edhe mêrzie , ku një vajzes së re me keta bystekë, do ti bijnë flokët nga kimioterapia që do i bëjë gjatë diteve me radhë për shêrimin e saj!

Në ato momente, Hana ishte me mua aty dhe filloi tê qajë e pastaj secili kishim emocionet tona!

Në keto momente , kishte lot gëzimi edhe lotë shqetsimi nga ana jonë, për arsye se derisa e kemi sjellur Arlindën patêm mund jo të lehtë, por, kur ke miqë si : Ademin, Lulin, Kadir, Nurtenen, pa dyshim se çdo gjë shkoi mirë.

Kishim knaqesi ku bëm shetitje këto ditë në Turqi, por mendjen do ta kemi te Arlinda deri në shërimin final.

Zoti ju bekoftë dhe shêrim sa ma të shpejtë.

Labi🤝’, ka shkruari ai në rrjete sociale./Prive.al

Artikuj të ngjashëm