ÇFARË DHURATE I BËRI PËR DITËLINDJE BIG BASTA, VESA LUMËS?!

By

Vesa Luma sot feston ditëlindjen. Këngëtarja mbush 28 vjet dhe dhuratat për të kanë filluar.

Mirëpo mesa duket surprizën më të mirë tashmë e ka marrë. Kështu është shprehur këngëtarja e ‘T’kan fol keq për mu’ në llogarinë e saj në instagram.

Big Basta i ka bërë një dhuratë të bukur ku në imazh shet çifti. E përpos kësaj fotoje Luma ka treguar se sa e dashuruar është më ‘bashkëshortin’ e saj./Prive.al

Artikuj të ngjashëm