Ceremoninë e fejesës e deshën private, por ja çfarë i ndodhi Seldit e Mimozës (VIDEO)

By

Tingëllon pak ironike të mendosh se mund ta mbash private një fejesë kur je fytyrë publike!

Por këtë donin Seldi e Mimoza para se të fejoheshin në fillim të këtij viti. Pas një kohe lidhje, dyshja u fejuan në një ceremoni familjare, dhe hodhën nja dy fotografi e video në Instagram.

Mirëpo ata thonë se kishin dashur të ishte më private, por që fejesa e tyre u bë virale pasi të gjitha portalet e raportuan.

Dyshja në një intervistë për Prive, thonë se qëllimi i tyre ishte vetëm t’i njoftonin fansat se janë fejuar, e jo t’i pushtonin mediat, por meqë të dy janë të famshëm, sigurisht që kjo do ndodhte.

Ndiqeni të plotë intervistën e tyre në Prive, ku tregojnë edhe se si u dashuruan:

Artikuj të ngjashëm