Çdo fëmijë do e donte: Kjo është hapësira që Sinani e Andrra i rregulluan Ansit për lojë (FOTO)

By

Dyshja e famshme Sinan Hoxha e Amdrra Destani, kanë një jetë shumë të lumtur familjare e sidomos tani me Ansin të birin e tyre.

Edhepse Sinani është tejet i angazhuar e vazhdon të mbetet njëri ndër këngëtarët më të paguar në estradën shqiptare, ai gjen kohë t’ia kushtojë të birit dhe të luajë me të.

Kështu ata të dy kanë krijuar një dhomë të veçantë loje për Ansin, të pajisur me lloj-lloj lodre me të cilat mund të bësh aktivitete, e që për një fëmijë, kjo do ishte një dhomë ëndrrash. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm