Çdo ditë e më të dashuruar: Armina Mevlani surprizohet nga Shkëlzeni

By

Kanë nja tri vjet që janë në lidhje dhe ajo po bëhet gjithnjë e më e fortë.

Blogerja e modelja Armina Mevlani dhe i dashuri i saj Shkëlzen Berisha, i biri i djalit të ish kryeministrit shqiptar Sali Berisha, dashurinë e tyre të madhe për njëri tjetrin e manifestojnë edhe në rrjete sociale.

Siç është për shembull, surpriza e bukur që Shkëlzeni i ka bërë dje Arminës, duke i çuar lule.

Ndonëse ajo nuk e ka përmendur dërguesin, nuk ka dyshim që ai është i dashuri ngase edhe nga praktikat e mëhershme e kemi mësuar se ai nuk heziton të bëjë surpriza e të dërgojë dhurata kur e do momenti.

“Për mua”, ka qenë mesazhi që Armina e ka shkruar në një fotografi në Instastory, duk prezantuar orkidetë e bukura që Xeni i ka sjellë asaj. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm