“Cataleya”, kënga e re e Kidda!

By

Pas suksesit absolut me këngën “Malli” gjatë verës, Kidda ka publikuar sonte projektin e ri.

Kënga titullohet “Cataleya” dhe ka tekst të vetë reperit.

Për videoklipin është përkujdesur Valon Aziri.

Projektin e plotë mund ta ndiqni më poshtë. /Prive.al

Cc

Artikuj të ngjashëm