Casillas në lidhje me Shakirën?

By

Iker Casillas ka tërhequr vëmendjen së fundmi, pasi ka ndjekur disa femra të famshme, tërheqëse dhe beqare në rrjetet sociale, duke përfshirë edhe ish-partneren e Gerard Pique, Shakira.

Ish- portieri i Real Madridit filloi të ndiqte Shakirën pasi Pique dhe këngëtarja e njohur njoftuan se po ndaheshin.

Kjo nuk ka kaluar pa u vënë re. Fansat ishin të vetëdijshëm se ai nuk e kishte ndjekur më parë para ndarjes, pavarësisht se e njihte prej vitesh.

Mirëpo, Iker Casillas i ka dhënë fund zërave që e lidhnin me Shakirën.

Casillas ka mohuar të ketë një lidhje me këngëtaren pas ndarjes së saj me Piquen.

“E pabesueshme… e pabesueshme”, ka shkruar ai në një postim në Instagram.

 

Artikuj të ngjashëm