CAPITAL T SJELL KËNGËN E RE

By

Capital T sapo ka publikuar projektin e tij më të ri me Gent Fatalin të titulluar ‘Qka don ajo’

Për realizimin e këngës Kapo ka zgjedhur të bashkëpunojë me Mixey dhe Granit Dërgutin kurse videoklipi në të cilin reperi shfaqet mbi një sky board ka marrë vulën e produksionit Pink Moon.

Realizimi i fundit muzikor ishte ‘Pernime’ si pjesë e mix-tape ‘Slumdog Millionaire’. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm