Capital T realizoi ëndrrën – Time Capsule ‘dridhi’ Tiranën (VIDEO)

By

E realizoi përfundimisht ëndrrën e tij!

Njëri prej reperëve më të pëlqyer shqiptar, mbrëmë dridhi sheshin e Tiranës me koncertin e tij madhështor.

Capital T ia doli të kishte një publik të zjarrtë përball vetes dhe krah tij shumë artistë të famshëm që dolën në skenë për të kënduar.

Sheshi “Nëna Terezë” ishte i stërmbushur pavarësisht se koncerti ishte me bileta dhe kjo dëshmoi edhe një herë se reperi ka arritur të marrë zemrat e shumë shqiptarëve.

Më poshtë mund të shihni pak video nga koncerti për të gjithë ju që e keni humbur këtë super spektakël./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm