Capital T paralajmëron këngën e radhës

By

2019-ta përmbyllet edhe me një këngë nga Capital T.

Të famshmit tashmë kanë përfunduar projektet për ta mbyllur këtë vit suksesshëm dhe njëri ndër ta është edhe reperi në fjalë.

Ai hyri në Instagram për të treguar se këtë muaj do të kemi një projekt të ri nga ai.

Mirëpo, Capital T nuk dha detaje dhe nuk dihet nëse kënga është solo apo në bashkëpunim.

Megjithatë, fansat e Trimit do të dëgjojnë edhe një këngë nga ai para se ta lëmë këtë vit./Prive.al

Artikuj të ngjashëm