Capital T ne “Philosophy mood” – këshillon ndjekësit e tij për jetën

By

Ti mund të bëhesh ai që do dhe ta jetosh jetën që e ke ëndërruar, u ka thënë Capital T të gjithë ndjekësve që ka në Instagram.

Reperi i cili është ndër muzikantët më të suksesshëm shqiptarë dhe njëri ndër më të kërkuarit në koncerte, ka një filozofi jete.

“Bone jetën tane kryevepër, asniher mos shih limite se cka mundesh me ba me pas ose kush mundesh me kan”, ka qenë porosia që reperi ka shkruar për ndjekësit e tij, duke i prorositur ata që të mos limitohen nga askush dhe asgjë. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm