Capital T më në fund jep lajmin e shumëpritur

By

Capital T më në fund e zbuloi lajmin të cilin po e prisnin fansat e tij prej kohësh.

Artisti bëri me dije se nesër me fillim të orës 17:00 do të publikohet kënga e tij më e re me titull ‘Bomba.

Capo bëri njoftimin përmes një videoje të postuar në Instagram.

Kujtojmë se kënga e tij e fundit është ‘O Ma’ e cila doli gjatë verës dhe mori miliona klikime në youtube./Prive.al

https://www.instagram.com/p/BpKKZimBgSb/?taken-by=truekapo

Artikuj të ngjashëm