Capital T ka një problem

By

Capital T ka zbuluar një sekret me të gjithë ndjekësit e tij në Instagram e që janë të shumtë.

Reperi i cili ka qenë shumë aktiv këtë verë, ka treguar se ka shtuar pak kilogramë, nuk ka bërë palestër që dy muaj dhe nuk ka pasur gjumë e ushqim të rregulltë.

E gjithë kjo për shkak të intensitetit të punës gjatë kësaj sezone.

Mirëpo, Capo tashmë ka gjetur kohë për pushime dhe do mundohet t’i rikthej të gjitha ato që i kemi përmendur më lartë.

‘Gained some kilos ? 2 muj pa ushtrime , ushqim edhe gjumë t’rregullt , finally koha per pushim edhe per comeback’, ka shkruar reperi./Prive.al

https://www.instagram.com/p/BmsiQ9RBSnI/?taken-by=truekapo

Artikuj të ngjashëm