Capital T feston ditëlindjen, por ditëlindja e tij s’është si e të gjithë të tjerëve!

By

Po të merrej për bazë saktësisht data, Capital T do të festonte për ditëlindje çdo katër vjet.

Kjo për shkak se ai është lindur me 29 Shkurt, ndërsa dita e 29-të e këtij muaji shënohet vetëm 1 herë në katër vjet.

Megjithatë 28 Shkurti mund të merret si dita e tij e lindjes dhe reperi e feston sot.

Ai mbushi 26 vjet, ndërsa urimin e  parë e ka marrë nga partneri i tij në muzikë, reperi 2Po2 me të cilin bashkëpunon edhe në labelin Authentic. /Prive.al

HBD @truekapo #keepitreal#authentic#100

A post shared by 2po2 (@besnik2po2) on

Artikuj të ngjashëm