Capital T falenderon ekipin

By

Të gjitha hamendësimet u larguan dje pasi u shfaq kënga më e re e Trimit- Capital T “Hitman”.

Kënga për vetëm 24 orë ka arrtitur ti mbledhë mbi 154 mijë klikime, që është tregues që ajo po pëlqehet nga fansat dhe njerëzit qe e pëlqejnë muzikën që e bën Trimi.

Ai në një postim të tijin në Instagram ka falemnderuar ekipin realizues të këngës “Hitman”.

Përndryshe Capital T është krijues i shumë hiteve të cilat janë dëgjuar gjithandej në trojet tona. / prive.al

Capital T - Postimi

Artikuj të ngjashëm