Çanta e Capital T kushton sa qimet e kokës (FOTO)

By

Ai parapëlqen të vishet me Gucci dhe kjo është marka e tij e preferuar. Madje ai ia kushtoi edhe një këngë kësaj marke që ka zë në botë.

Reperi kosovar Capital T, po që vishet shtrenjtë e edhe tek aksesorët bën zgjedhjet që kapin shifra marramendëse.

@truekapo wearin the @gucci Angry Cat print GG Supreme messenger (980€) #truekapo #gucci

A post shared by What They Wearin (@whattheywearin) on

Vetëm një çantë e reperit, kap një shumë me tre shifra edhe atë më të lartat.

Reperi ka zgjedhur një çantë firmato Gucci, “Angry Cat”, e cila kushton plot 980-të euro. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm