Camila debuton në ‘Miss Universe’

By

Për të parën herë, sot në Manila të Filipineve, bukuroshet nga 86 vende të botës që garojnë për kurorën e ‘Miss Universë’ janë paraqitur në një event prezantues.

Vajzat nga e gjithë bota u prezantuan me emër, mbiemër dhe shtetin që përfaqësojnë teksa të njejtës procedurë sipas rendit alfabetik iu nënshtua edhe Camila Barraza, bukuroshja që këtë vit përfaqëson Kosovën.

Prive.al ju sjell fotografinë nga prezanatimi i drejtpërdrejtë i bukuroshës bërë para pak minutash në Manila.

camila

Artikuj të ngjashëm