“Caliente” thotë Tayna në këngën e re (VIDEO)

By

Ashtu siç paralajmëroi, Tayna ka publikuar projektin e ri.

“Caliente” quhet kënga të cilën e realizoi producenti Cricket ndërkaq me tekst nga vet reperja.

Për dukjen e saj u përkujdesën Sellma dhe Kaci.

Ky projekt pason “Kce” që mori miliona klikime në youtube për pak javë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm