“Buzët e kuqe” po afrohet: Pse është kjo një këngë e veçantë për Yll Limanin?

By

“Buzët e kuqe” titullohet  kënga e cila pritet që nga vera por që me gjasë do të publikohet shumë shpejt.

Kjo sepse, Yll Limani gjatë ditës së djeshme publikoi një ‘teaser’ për këngën e re.

View this post on Instagram

#buzetekuqe 💋⌛️

A post shared by Yll Limani (@ylllimani) on

I ftuar para pak kohësh në Prive, Yll Limani foli për këngën e re dhe tregoi edhe arsyet pse është një këngë e veçantë për të – e kjo shpjegon edhe arsyen pse publikimi po vonon.

Çfarë tha këngëtari? Ndiqni të plotë intervistën e tij. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm