Butrinti tregon kolegen me të cilën ka pasur marrëdhënie seksuale

By

Butrint Imeri, një ndër këngëtarët e rinj që listohet në mesin e meshkujve më hot të skenës muzikore shqiptare, duket se paraqitjen e jashtme e ka pasur përparësi edhe me koleget e estradës.

Si i ftuar në NIN të Klan Kosova ku promovoi projektin e ri ‘E jona’, në intervistën me Alaudinin dhe Meritonin, Butrinti zbuloi edhe diçka më shumë.

Ai pranoi se ka kryer marrëdhënie seksuale me një kolege të tij të cilës nuk deshti t’ia zbuloj emrin e plotë por u mjaftua thjesht me shkronjën D me të cilën nis emri.

Një kërkim në lista të këngëtareve me D me gjasë do të ishte mënyra e duhur për të zbuluar enigmën. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm