Butrinti dhe KIara dalin hapur krah njëri-tjetrit

By

Ka tash e një kohë që përfliten për lidhje të cilën nuk e kanë pranuar asnjëherë.

Por duket se Butrint Imeri dhe Kiara Tito kanë vendosur që më në fund të dalin hapur krah njëri-tjetrit.

Dyshja do jenë bashkë në klipin e ir të këngëtarit ‘Hajt hajt’ që publikohet shumë shpejt. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm