Butrint Rashiti në lidhje dashurie?

By

Këngëtari Butrint Rashiti mesa duket është në një lidhje dashurie.

Këtë e ka lënë të nënkuptohet përmes një postimi në rrjetin social “Snapchat”.

Ai ka shfaqur veten dhe këmbët e një vajze në makinë.

Kjo e fundit e ka shkrepur foton.

Nuk dihet identiteti i saj por përflitet lart e poshtë se është një prej personazheve që e kemi parë në ekran në një prej programeve “reality”.

Presim e shohim nëse në vazhdim do lëvizë diçka drejt zyrtarizimit të kësaj lidhjeje. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm