Butrint Imeri zbulon detajet e projektit të ri (VIDEO)

By

‘Papa’ ishte projekti i fundit i lansuar nga këngëtari Butrint Imeri i cili erdhi në bashkëpunim me reperin Elinel.

Kënga u prit mjaft mirë nga publiku duke arritur të marrë edhe miliona klikime në Youtube.

Por me të përfunduar projektin ‘Papa’ artisti kishte filluar punën për këngën e re e duket se tashmë është gjithçka gati dhe pritet vetëm publikimi i saj.

Bëhet fjalë për produktin e ri ‘Veç për mu’ të realizuar në studion e Red Box e me videoklip nga Valon Haziri.

10 dhjetori do të jetë dita finale e lansimit të prodhimit teksa për të numërimi prapa veçse ka filluar. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm