Butrint Imeri tregon aftësitë e tija si futbollist

By

Butrint Imeri njihet si një këngëtar mjaft i njohur në skenën muzikore shqiptare dhe këngët e tij priten me padurim nga fansat e tij.

Ai është tejet aktiv në rrjete sociale duke qëndruar gjithnjë shumë afër ndjekësve të tij. Në postimin e tij të fundit ai shihet në shoqërinë e futbollistit shqiptar Edon Zhegrova.

Djemtë shfaqen shumë të qeshur në komoditetin e një dhome. Ata marrin një top për të shfaqur aftësitë e tyre futbollistike, Edoni natyrisht është tejet i zoti me topin. Kurse për Butrintin nuk mund të themi të njejtën. /Prive.al

 

 

Artikuj të ngjashëm