Butrint Imeri ‘takon’ Rihannën (FOTO)

By

Butrint Imeri së fundmi ka takuar këngëtaren e famshme – Rihanna.

Por jo të vërtetën, ai e pa atë në figurën e saj prej dylli dhe këtë e dëshmoi përmes disa videove në llogarinë e tij në Instagram.

Këngëtari aktualisht është duke u përgatitur për të nxjerrë një këngë të re të cilën ka disa ditë që e ka paralajmëruar.

Imeri nuk dha shumë detaje rreth projektit i cili do të pasojë bashkëpunimin e tij me Nimo që mblodhi miliona klikime në YouTube./Prive.al

Artikuj të ngjashëm