Butrint Imeri paralajmëron bashkëpunimin e fortë

By

Pas këngës shumë të suksesshme “Hajt Hajt”, Butrint Imeri, me sa duket po paralajmëron një bashkëpunim madje të fortë.

Kështu ka thënë vet ai përmes një fotografie të postuar në instastory ku shihet me menaxherin e tij Denis Avdiu, teksa ka shkruar: “Besom bashkëpunim shumë i fortë o”, duke mos dhënë asnjë detaj më tepër.

Me sa duket, ideja e prezantuesit Alaudin Hamitit, për një duet mes Butrintit dhe Yll Limanit, mund të bëhet realitet…/Prive.al

Artikuj të ngjashëm