Butrint Imeri në zi, atij i vdiq një person shumë i rëndësishëm

By

Vdekja është e ftohtë, vështirë e përballueshme e sidomos kur të merr një person të dashur.

Dhimbjen e humbjes nga vdekja e përjetoi edhe këngëtari kosovar Butrint Imeri, i cili e humbi gjyshen e tij.

Këtë e ka bërë të ditur vet ai, përmes një fotografie në profilin e tij në Instagram, ku lutet që gjyshja e tij të ketë vend në parajsë.

Siç duket këngëtari ka pasur lidhje të fortë emocionale me gjyshen e tij dhe e ka ndjerë në shpirt largimin e saj nga jeta. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm