Butrint Imeri në bashkëpunim me këngëtarin e njohur, mësohet data e publikimit (VIDEO)

By

Për herë të parë, Butrint Imeri dhe Majk, janë bërë bashkë për një këngë.

Lajmin e kanë konfirmuar të dy pasi postuan nga një video në rrjetin social Instagram.

Ata madje kanë zbuluar ditën kur do të publikohet projekti.

“7 prill, ora 14:00”, ka qenë përshkrimi i videove.

Butrinti dhe Majk kanë vendosur të vishen me kostum duke dëshmuar kështu se kënga i dedikohet dashurisë./Prive.al

View this post on Instagram

7 Prill, ora 14:00 🤫

A post shared by BUTRINT IMERI (@butrint_official) on

View this post on Instagram

7 prill , ora 14 : 00 🤫

A post shared by MAJK (@majkaveli) on

Artikuj të ngjashëm