Butrint Imeri: Kolegët s’më përkrahën, sot kërkojnë bashkëpunim!

By

I ftuar në emisionin Nd’rrimi i Natës në Klan Kosova, këngëtari Butrint Imeri ka folur për disa gjëra. E ndër to, edhe për vështirësitë për të depërtuar në tregun muzikor shqiptar dhe po ashtu shoubizin e egër.

Imeri në intervistë me Alaudin Hamitin, ka thënë se ai nuk është përkrahur nga kolegët e tij, megjithatë ata sot i kërkojnë bashkëpunime për interesa të tyre.

Ai po ashtu ka folur për muzikën e tij dhe jetën personale, duke treguar nëse është në lidhje ose jo!

Ndiqeni të plotë emisionin Nd’rrimi i Natës në Klan Kosova.

Artikuj të ngjashëm