Buta kësaj here vjen në bashkëpunim me këngën “Blero”

By

Para pak ditësh, Buta publikoi bashkëpunimin e tij me Singullarin, një këngë që u mirëprit nga publiku.

Pas këtij projekti muzikor, reperi nga Ferizaj vjen në bashkëpunim me një tjetër reper po nga ky qytet Ago.

Dyshja kanë edhe bashkëpunime të mëparshme dhënë edhe faktin që kanë një shoqëri shumë vjeçare.

Bashkëpunimi i ri titullohet Blero dhe është realizuar me videoklip.

Ndiqni të plotë projektin në videon e mëposhtme. /Prive.al

 

 

Artikuj të ngjashëm