Buta ka një kërkesë nga ndjekësit (FOTO)

By

Buta ka bërë thirrje për vaksinim.

Reperi nga Ferizaj hyri në Instagram dhe postoi një foto me anë të së cilës kërkoi nga ndjekësit që të vaksinohen kundër COVID-19.

‘Qu vaksinonu se po dojn me na mshel’, ka shkruar Buta.

A jeni vaksinuar ende apo jo?/Prive.al

Artikuj të ngjashëm