Buta e konfirmon: Po kam të dashur dhe jam shumë…

By

Buta ishte mbrëmë i ftuar në emisionin NIN me AlaudinHamitin.

Reperi foli rreth albumit të ri Vjeshtë/Dimër 2018, për planet në të ardhmen mirëpo zbuloi pak edhe nga jeta e tij private.

Artisti konfirmoi që është i lidhur tash  e gjashtë muaj edhe pse emrin e të dashurësnuk e zbuloi përveç se tregoi se vajza në fjalë është nga qyteti i tij i  lindjes,Ferizaj.

Por, Buta tha edhe diçka tjetër rreth kësaj lidhje, se për çfarë bëhet fjalë, klikoni videon e mëposhtme./Prive.al   

Artikuj të ngjashëm