Burri më seksi në botë po bëhet baba dhe sapo zbuloi gjininë e bebes!

By

Adam Levine, rokeri amerikan që u shpall edhe si burri më seksi i vitit në botë nga revista People, do të bëhet baba për herë të dytë.

Dhe gruaja fatlume që e ka atë për baba të fëmijëve, është modelja Behati Prinslo.

Çifti i famshëm po pret t’iu vijë në jetë fëmija i dytë.

Këngëtari 38 vjeçar, pjesë e grupit Maroon 5, ka folur për eksperiencën e tij si baba në një intervistë në emisionin The Ellen Shoë.

Ai duke diskutuar për albumin e tij të ri Red Pill Blues, po ashtu ka thënë se po presin edhe një vajzë.

Dusti Rose, vajza e tyre që Adam e përshkroi si një fëmijë me një personalitet të qetë, dop të bëhet me një motër. /Prive.al

Dusty Rose Levine 9/21/16

A post shared by Adam Levine (@adamlevine) on

Happy new year mama.

A post shared by Adam Levine (@adamlevine) on

Artikuj të ngjashëm