Burhan Sherifi pjesë e klipit të Sinan Hoxhës! (Foto)

By

Modeli shqiptar që jeton në Zvicër, Burhan Sherifi para pak dite është takuar me këngëtarin Sinan Hoxha. Sipas informacioneve që ka siguruar Prive, modeli do të shfaqet në videoklipin e ri të këngëtarit që do të pritet të të publikohet në maj të këtij viti.

12822061_991173084264800_1020268662_n

Sherifi njihet si model në Zvicër pasiqë ka realizuar kampanja për shumë marka të rëndësishme atje.

Së fundmi, Burhan Sherifi ka realizuar edhe një set të ri fotografik në Zvicër që do të përdoret për portofolion e tij si dhe për prezantimin e tij në medie jo vetëm shqiptare. Aktualisht Asllan Rudaj është menaxheri i tij i cili po drejton karrierën e modelingut të Sherifit./Prive

1922644_991173067598135_2006937345_n12576090_991173130931462_1144737200_n12804527_991173110931464_1232086983_n12804443_991173114264797_257874401_n

Artikuj të ngjashëm