Bruno pyet ‘A më do’ në projektin e ri (VIDEO)

By

Me përmbylljen e verës, një etapë e re nis për secilin artist.

Tashmë kur viti po shkon drejt përfundimit, raundi i ri i projekteve muzikore po vjen!

E gati për këtë duket të jetë edhe Bruno nga Threedots.

Artisti ka përfunduar tashmë një varg projektesh dhe të parin nga lista do e publikojë shumë shpejt.

Projekti mban titullin ‘A më do’ dhe është produkt muzikor me vulë të Flori Mumajesit.

Shumë shpejt, kënga do jetë e publikuar por deri në atë moment, mjaftohemi me një trailer të shkurtër të ndarë sonte në mbrëmje në rrjete sociale nga vetë Bruno. /Prive.al/

A ME DO (Coming Soon) @iamflorimumajesi @imaginefilms @threedotsproduction

A post shared by Bruno (@brunothreedots) on

Artikuj të ngjashëm