Bruno na emocionoi të gjithëve me postimin për Fifin (VIDEO)

By

Bruno sapo na dhuroi emocione të forta përmes postimit në Instagram.

Ai ka krijuar një duet me Fifin, edhe pse ajo është brenda shtëpisë së BB VIP, duke përdorur zërin e saj dhe të vetin.

Artisti, mik i ngushtë i Fifit, tha se edhe pse ajo nuk e sheh këtë krijim, do ta ndjejë nga larg.

Mbani lotët./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm